НАША АДРЕСА
Україна, м. Київ,
вул.Інститутська 15/5
НАШІ ТЕЛЕФОНИ
(095) 16 929 13
Увійти
Реєстрація
  • Аналіз судової практики щодо права контролю...
  • Повідомлення про відчуження частки в статут...
  • До Вас завітав податковий інспектор. Що роб...
  • З чим зіштовхуються підприємства при Блокув...

Новини

Акції

Аналiтика та статтi

Новини

04.09.2020

В 2020 році Бюро Економічної та Правової Безпеки взяло участь в Сорочинській Ярмарці

Національний Сорочинський ярмарок - це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково – виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Проводиться традиційно один раз на рік в передостанній тиждень серпня під відкритим небом в центрі села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

З 1999 року організатором заходу є ТОВ «Сорочинський ярмарок», натхненником і керівником проекту – кавалер орденів княгині Ольги III та II ступенів Світлана Свищева.

Щороку участь у ярмарку беруть понад тисячу підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування та розваг і т. і.

У 2020 році Бюро економічної та правової безпеки не стало виключенням та, з метою підтримки і розвитку національного виробника, прийняло участь у Ярмарку.

Відкриття Ярмарку відбулося 22 серпня та тривало до 27 серпня. За вказаний період адвокати та юристи Компанії проводили безкоштовні консультації як з фізичними особами, так і з представниками юридичних осіб, іноземцями, відповідали на питання, що їх цікавили та обмінювалися різноманітною інформацією та контактними даними.

Спеціалістами Компанії також було проведено галузеве опитування серед учасників Ярмарку та визначено основні проблемні питання, що виникають у національного виробника.

Крім того, учасники та гості Ярмарку не залишилися без подарунків та пам’ятних призів від Бюро.

   

Загалом, ми, як учасники Ярмарки, досягнули мети, поставленої перед Компанією, познайомилися та поспілкувалися з цікавими людьми, отримали цінний досвід і масу позитивних емоцій та вражень від події.

   

 

   

До зустрічі на Національному Сорочинському Ярмарку – 2018! » все новости
НАША АДРЕСА
Україна, м. Київ,
вул.Інститутська 15/5
НАШІ ТЕЛЕФОНИ
(095) 16 929 13
НАШ E-MAIL

info.bepb@gmail.com

Ми в соціальних мережах: